ŞİRKET PROFİLİ


İçtenlik, saygı ve güvene dayalı, vizyon, misyon ve değerlerine bağlı, ilaç sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Dem İlaç, 1970 yılından beri ilaç sektörüne hizmet verenlerce kurulmuş olup, 1992 yılından günümüze etkin ve hızlı sonuç üretip, kalitesini ve hizmetlerini arttırarak, Türk Tıbbı'na hizmet vermektedir. 

Dem İlaç, ruhsatına sahip olduğu ve ithal ettiği ilaçlarla ve medikal müstahzarlar ile Türkiye'nin ilaç endüstrisinde yer almaktadır. Türkiye'nin büyük ecza depoları ile Türkiye çapında ilaçlarının dağıtımını yapmaktadır. 

Dem İlaç, dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ettiği kan ürünleri, anestezik ajanlar, plazma genişletici serumlar, antibiyotikler, biyoteknoloji ve biobenzer ürünler ve ruhsatına sahip olduğu ve Türkiye'nin en modern fabrikalarında üretimini yaptırdığı beşeri ilaçları portföyünde bulundurmaktadır. 

Yeni ürün arama çalışmalarına hız verip bu konuda yatırımlar yapan Dem İlaç'ın beşeri ilaçlar, kan ürünleri ve onkoloji ilaçları üzerine 100'den fazla ruhsat dosyasına sahiptir.

Dem İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir. 

Dem İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir. 

Dem İlaç'ın kadrosu, tüm Türkiye çapında 19 Bölgede Bölge Müdürü ve Tıbbi Tanıtım Temsilcileri ile beraber toplam 275 kişidir. İstanbul'daki merkez ofisinde İnsan Kaynakları, Satış, Pazarlama, Medikal, Ruhsatlandırma, İş Geliştirme departmanları ve diğer merkez kadro ile sahaya gereken tüm desteği vermektedir. Dem İlaç'ın Ankara'da da bölge ofisi bulunmaktadır.

 

 

VİZYON

Türkiye'de ilaç sektöründe hizmet veren lider firmalardan biri olmak.

MİSYON


Uluslararası ilaç firmalarına ait, insan sağlığına yönelik ürünlerin, GMP / GDP koşullarında Türkiye pazarına sunulması.

 

POLİTİKA

Müşterilerimizin ihtiyacı olan yasal mevzuatlara uygun, insan sağlığına yönelik ürünlerin;

• Güçlü bütçe yönetimi ile istikrarlı bütçelerle çalışarak,
• Doğal afetler karşısında sürekli hazırlıklı olunarak,
• Farklı alternatifli ekonomik planlarla çalışarak,
• Pazar payı yoğun ürünlerle ve güçlü satış ekibi ile çalışarak,
• Uygun seçilmiş çalışanları sürekli memnun ederek,
• Tedarik ilişkilerini güçlü tutarak,
• Yönetim sistemini sürekli iyileştirerek,
• Yasal süreçleri takip edip faaliyetlere yön vererek,
• Atık üretimini sürekli azaltıp çevreyi; yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi odaklı faaliyetleri yürüterek de insanı koruyarak,
• İnsan sağlığı risklerini sürekli azaltıp tehlikeleri elimine edilmiş proseslerle çalışarak,

kararlı ekonomik bir sunumu ile hedeflerimize erişmek Dem İlaç’ın temel politikasıdır.

 

SERTİFİKALARIMIZ

  1. DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. ISO9001 ENG
  2. DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. ISO9001 TR
  3. DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. ISO14001 ENG
  4. DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. ISO14001 TR
  5. ISO 45001
tr_TRTR